Witamy serdecznie

Pragniemy zaoferować Państwu naturalne produkty pszczele z własnej pasieki Mimoza, położonej w Trzcianie, koło Mielca. Dokładamy wszelkich starań by nasze produkty były jak najwyższej jakości. Pasieką zajmuje się cała rodzina, czworo z nas ukończyło szkołę w Pszczelej Woli i posiada tytuł technik pszczelarz. Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią pod nadzorem Powiatowego Lekarza Weterynarii w Mielcu, posiadamy zezwolenie weterynaryjne nr. 18115607.  Pracownia  pszczelarska wyposażona jest w nowoczesny sprzęt do pozyskiwania produktów pszczelich.

  Odwiedzając naszą stronę internetową mają Państwo możliwość poznać życie w naszej pasiece, zaczerpnąć informacje o produktach pszczelich, skorzystać z ciekawych przepisów kulinarnych oraz sprawdzać bieżącą ofertę naszych produktów.

Trochę historii...

Zaczęło się niewinnie... w 2004 roku na podwórku koło domu postawiłem cztery ule. Nowe hobby? Jako gospodarz domu lubiłem wymyślać sobie nowe zajęcia, więc pomyślałem czemu nie. Reszta domowników nie była zainteresowana tematem. Jednak po dwóch latach postanowiłem nieco powiększyć „rodzinkę” i podwoiłem liczbę pni do 8 sztuk. Pszelarstwo powoli zaczęło wpisywać się w krajobraz naszego gospodarstwa. Z roku na rok liczba pni sukcesywnie rosła. Z coraz większym zapałem zgłębiałem wiedzę na temat życia tych niezwykłych owadów jakimi są pszczoły i w 2009 roku zapisałem się do Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli na kierunek Technik Pszczelarz. W 2011 roku z sukcesem ukończyłem szkołę i uzyskałem wyuczony tytuł Technika Pszczelarza. Moją pasją zaraziłem całą rodzinę, która chętnie brała udział w pracach przy pasiece. Efektem tego dwa lata później tytuł Technika Pszczelarza uzyskali moja żona i dwójka dzieci. Na dzień dzisiejszy nasze gospodarstwo pasieczne składa się z pięciu pasieczysk rozmieszczonych w okolicach Mielca, a łączna liczba pni dochodzi do siedemdziesięciu. Gospodarkę prowadzimy w ulach wielkopolskich. Aby pozyskać gatunkowe miody, wędrujemy z pszczołami w różne rejony Polski, m.in.  Janów Lubelski, Sędziszów Małopolski, Zamość oraz okolice Tarnowa. Sprzedając nasze produkty dajemy Państwu stuprocentową gwarancję jakości i smaku.

                                                                     Zapraszamy do zakupów